Complejo Miligamapa Con Pileta Climatizada Villa
De 6-kamer Complejo Miligamapa Con Pileta Climatizada Villa Villa Carlos Paz ligt op 3 km afstand van Artisan's Fair en biedt toegang tot toeristische plekken in de omgeving.
Sol Y Rio Beach is binnen 25 minuten wandelen vanaf de hut. Gasten kunnen ook een bezoek brengen aan het Balneario La Hoya, gelegen op een afstand van 3,1 km.
In de villa kunt u genieten van het uitzicht over de berg. Tot de badkamerfaciliteiten behoren ook een bidet en een douche. Een haardroger zijn inbegrepen om uw comfort te verhogen.
Complejo Miligamapa Con Pileta Climatizada Villa heeft een kitchenette met een koelkast en keukengerei op het terrein. Locapara serveert Zuid-Amerikaanse gerechten en ligt niet ver van de woning.
- Locale bezienswaardigheiden
- Cerro De La Cruz De San Antonio De Arredondo2,9 km
- Museo de Resina3,6 km
- Altos de las Moras Apart3,7 km
- Balneario Playas de Oro1,3 km
- Autoservicio el argentino1,1 km
- Centro Ictiologico3,7 km
- Complejo vertigo acuatico2,3 km
- La cascada de Mayu4 km
- Sol Y Rio Beach900 m
- het Playas de Oro Strand350 m
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Cordoba47 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
Horeca
- Keukengerei
Kamervoorzieningen
- Patio
- Eettafel
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoeveel kost het om Complejo Miligamapa Con Pileta Climatizada Villa te boeken?
De gemiddelde prijs in Complejo Miligamapa Con Pileta Climatizada Villa is $95. Neem voor meer specifieke informatie contact met de accommodatie op. - ❓
Welke restaurants in de buurt zijn tijdens het verblijf in Complejo Miligamapa Con Pileta Climatizada Villa te bezoeken?
Gasten van Complejo Miligamapa Con Pileta Climatizada Villa kunnen eten in Locapara restaurant, dat Zuid-Amerikaanse gerechten serveert. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in Complejo Miligamapa Con Pileta Climatizada Villa?
Complejo Miligamapa Con Pileta Climatizada Villa beschikt over een kitchenette met een koelkast en keukengerei. - ❓
Is het toegestaan om huisdieren naar de hut mee te nemen?
U kunt met uw huisdier in de hut logeren. - ❓
Biedt de villa een mooi uitzicht?
Gasten van de villa hebben uitzicht op de berg. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in Complejo Miligamapa Con Pileta Climatizada Villa?
Tijdens je verblijf in Complejo Miligamapa Con Pileta Climatizada Villa moet je zeker de belangrijkste bezienswaardigheden van Villa Carlos Paz verkennen, waaronder Artisan's Fair (3 km), het Balneario La Hoya (3,1 km) en Sol Y Rio Beach, die in 5 minuten rijden te bereiken zijn.